• ساعت : ۹:۱۸:۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 89
  • کد خبر : ۲۵۳۱
فرماندار شهرستان البرز :
فعالیت های شهرداری محمدیه در تبیین دستاوردهای دفاع مقدس ستودنی است

‍ ‍ فرماندارشهرستان البرز :

فعالیت های شهرداری محمدیه در تبیین دستاوردهای دفاع مقدس ستودنی است.

فرماندار شهرستان البرز گفت :

فعالیت ها و برنامه های شهردار و شورای اسلامی شهر محمدیه در تبیین دستاوردهای دفاع مقدس ستودنی است.

به گزارش روابط عمومی، مصطفی غفوری، در جلسه هماهنگی شورای دفاع مقدس که با حضور کبیری ، معاونت سیاسی_ امنیتی استانداری ، معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر (عج) استان, مشاور استانداری در امور ایثارگران,

 فرمانداران شهرستان های قزوین ,تاکستان, بوئین زهرا و مدیران کل برخی ادارات در سالن شهید سلیمانی استانداری قزوین برگزارشد،اظهار داشت :

خوشبختانه رویکرد مهندس پیری و اعضای شورای اسلامی این شهر، در بسط،ترویج و تبیین دستاوردهای دفاع مقدس ستودنی و افتخارآمیز است .

وی تصریح کرد :

بازسازی و بهسازی المان شهدای گمنام محمدیه یکی از تصمیمات شهرداری در این زمینه است که نشان دهنده اهمیت دادن شهردار و شورای اسلامی شهر به این مبحث مهم فرهنگی است .

وی افزود :

همراهی و مشارکت در اجرای برنامه های یادواره شهدا ، مباحث مهم فرهنگی، دیدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان دفاع مقدس و دیگر موضوعات از دیگر اقدامات قابل تقدیر این شهرداری در مناسبت های مختلف است.

 محمد پیری شهردار محمدیه نیز اظهار کرد :

امروز امنیت و پیشرفت کشور را مدیون شهدا هستیم و رسالت ما حفظ جایگاه شهدا به عنوان طلایه داران شجاعت ایثار و از خودگذشتگی است . 

وی تصریح کرد :

مردم شهید پرور محمدیه و مهرگان همواره در عرصه های مختلف نقش پررنگ و حماسی داشته اند و تقدیم ده ها شهید جانباز، آزاده و ایثارگر برگ زرینی از ولایت مداری شهروندان این شهرمحسوب می شود.

پیری یادآور شد :

مجموعه مدیریت شهری محمدیه دیدار با خانواده های معظم شهدا را یکی از برنامه های همیشگی دانسته و مفتخریم تا در این دیدارها درس ایثار صبر و مقاومت را از خانواده های شهدا بیاموزیم.

شهردار محمدیه خاطر نشان کرد :

بهسازی یادمان شهدای گمنام این شهریکی از پروژه های مهم شهرداری است که امیدوارم با ترویج فرهنگ دفاع مقدس شاهد ترویج این فرهنگ در بین جوانان و نسل جدید جامعه باشیم .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0